SuperStar nečekaně opustil Jan Bendig

Bratislava - Z hudební reality show Česko Slovenská SuperStar byl po sedmém finálovém večeru, ve kterém zazněly písně Michala Davida a filmové a muzikálové světové tvorby, vyřazen Jan Bendig z Hradce Králové. Přímý přenos z bratislavské Incheba arény vysílala v pondělí od 20 hodin televize Nova.

Přidejte svůj názor

Jan Bendig opustil překvapivě finále po sedmém kole

Při pondělním vyřazovacím kole vypadl ze soutěže Jan Bendig. "Děkuji vám čtyřem, lidem za to, že mě dostali až sem, rodině a Bohu, ke kterému jsem se modlil." svěřil se Jan, který se po rozhodnutí dokonce usmíval.

Vyřazení Jana Bendiga netipoval ani jeden z porotců, z jejich úst zazněla jména Dominiky Staré a Miroslava Šmajdy. Proto bylo jeho vyřazení tak nečekané a šokující. Porotkyně Marta Jandová se rozbrečela v přímém přenosu společně s moderátorkou Adélou Banášovou.

Do osmého finále tak postoupili Dominika Stará ze Šamorína, Martin Chodúr z Ostravy a Miroslav Šmajda z Košic. Poslední trojice finalistů si v příštím kole mimo jiné zazpívá písně slovenského zpěváka Richarda Müllera, který bude také hostem nedělního večera.

O postupu soutěžících rozhodují televizní diváci svými sms hlasy a výkony všech finalistů hodnotí i čtyřčlenná porota, ve které usedli slovenská sólová zpěvačka Dara Rolins, zpěvačka a frontmanka skupiny Die Happy Marta Jandová z Česka, zpěvák Pavol Habera ze Slovenska.

Do castingů na první Česko Slovenskou SuperStar se přihlásilo celkem 11 575 soutěžících. Vítěz této reality show bude vyhlášen 20. prosince a kromě titulu první Česko Slovenské SuperStar získá i exkluzivní nahrávací smlouvu a kontrakt na 100 tisíc eur.

Témata: Superstar | Bendig, Jan
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama