Martin Chodúr urazil Michala Davida

Praha – Po pondělním vyřazování v hudební reality show Česko Slovenské Superstar se v českém bulvárním deníku Blesk objevila zpráva, kterou by snad nikdo nečekal. Skandál se týkal Martina Chodúra.

Přidejte svůj názor

Martin Chodúr

Po vyřazení Jana Bendiga si s Honzou podal jen ruku a tím jejich rozloučení skončilo. Chodúr vypadal v tu chvíli na pódiu nemastně neslaně. Jeho přestřelky však neskončily. Talenotvaný Martin Chodúr se pustil bez ostychu do zkušeného zpěváka, významného skladatele populární hudby Michala Davida, jenž byl hostem nedělního kola.

Zdá se dle našeho bulváru, že Martin Chodúr má již takové sebevědomí, že si osvojil právo hodnotit již ostřílené zpěváky. Deníku Blesk řekl: „Pro mě jsou jeho písně zlo.“ A Michal David rozpačitě reagoval: „Zatím toho na takové vyjádření mnoho nedokázal,...“

Martin na to pokračoval: „Jsem rád, že mi produkce vybrala písničku Každý mi Tě lásko závidí, protože byla pro mě z toho nejmenším zlem“.

Deník Blesk zhodnotil celou situaci tak, že si Martin prostě nebyl schopen přiznat svůj zlý výkon a všechnu vinou hodil na zlou hudbu a „slabomyslné“ texty Davidových písní. To samozřejmě známého českého zpěváka a skladatele naštvalo a tuto přestřelku uzavřel takto: „Chlapec nám nějak povyrostl a to toho ještě moc nepředvedl. S napětím nyní budu sledovat, kde se uchytí jeho jméno ve světě hudby. Dobrý zpěvák by ale měl umět zazpívat všechno,“ uzavřel naštvaný Michal David.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama