SuperStar opustila Dominika Stará, v superfinále se utkají Chodúr a Šmajda

Bratislava - Z hudební reality show Česko Slovenská SuperStar byla po osmém finálovém večeru, ve kterém zazněly písně slovenského zpěváka Richarda Müllera, vyřazena Dominika Stará ze Šamorína. Přímý přenos z bratislavské Incheba arény vysílala v pondělí od 20 hodin televize Nova.

Přidejte svůj názor

Dominika Stará

"Děkuju porotě i všem fanouškům, kteří mě dostali na toto nádherné třetí místo. Děkuju své rodině, Bohu, že mi dal můj hlas. Chtěla bych poděkovat i oběma klukům, Martinovi a Mirovi, oběma fandím a držím jim do finále palce. Mé díky patří i celému štábu, režisérovi, všem. Doufám, že jsem na někoho nezapomněla," řekla Dominika Stará, která se tak stala nejlepší zpěvačkou v soutěži. Své vyřazení přijala s úsměvem a po závěrečné písni sklidila bouřlivý aplaus publika.

Z porotců si na její vypadnutí tipovali Ondřej Hejma, Marta Jandová a Pavol Habera. Jen Dara Rolins jmenovala na vyřazení Miroslava Šmajdu.

Do velkého superfinále tak postoupili a o titul Česko Slovenské SuperStar se utkají Miroslav Šmajda z Košic a Martin Chodúr z Ostravy.

Chodúr se ještě před tím, 16. prosince, představí na koncertě v rodné Ostravě, Šmajda potěší své příznivce 17. prosince v Košicích.

Fanoušci mohou pro svého favorita hlasovat již od pondělní půlnoci až do večera 20. prosince, kdy se rozhodne o vítězi Česko Slovenské SuperStar.

O postupu soutěžících rozhodují televizní diváci svými sms hlasy a výkony všech finalistů hodnotí i čtyřčlenná porota, ve které usedli slovenská sólová zpěvačka Dara Rolins, zpěvačka a frontmanka skupiny Die Happy Marta Jandová z Česka, zpěvák Pavol Habera ze Slovenska, který hraje se skupinou Team, a český muzikant a člen skupiny Žlutý pes Ondřej Hejma. Moderátory hudební show jsou Leoš Mareš a Adela Banášová.

Do castingů na první Česko Slovenskou SuperStar se přihlásilo celkem 11 575 soutěžících. Vítěz této reality show kromě titulu první Česko Slovenské SuperStar získá i exkluzivní nahrávací smlouvu a kontrakt na 100 tisíc eur.

Témata: Superstar
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama