České celebrity tipují vítěze SuperStar

Praha - Známé osobnosti českého showbyznysu pro agenturu Mediafax hovořily o svých tipech na vítěze pěvecké reality show Česko Slovenská SuperStar, která skončí v neděli 20. prosince.

Přidejte svůj názor

České celebrity tipují vítěze SuperStar - anotační foto

Rocková zpěvačka Marcela Březinová by vítězství více přála Miroslavu Šmajdovi, protože jí je bližší svým rockovým projevem. Na druhou stranu oceňuje Chodúrovy hlasové schopnosti. "Miroslav Šmajda a Martin Chodúr jsou dva úplně rozdílní zpěváci. Každý je úplně jiný typ, tak to je velmi těžké. Chodúr zvládne neskutečné spektrum žánrů, vidím u něj jistou podobnost se zpěvákem Matějem Ruppertem. S šikovným producentem jej může čekat úspěšná kariéra," uvedla Březinová a dodala: "Naopak Miroslav Šmajda je rockový zpěvák a já jsem rocková zpěvačka, takže fandím více Šmajdovi. Ale tuším, že většina lidí bude vítězství přát Martinu Chodúrovi."

Interpretka Šárka Vaňková přiznala, že původně přála vítězství Janu Bendigovi, který však již ze soutěže vypadl. V současné době více fandí Martinu Chodúrovi: "Oba dva finalisté jsou originální, po hlasové stránce je ale asi lepší Martin Chodúr," prohlásila finalistka první řady soutěže Česko hledá SuperStar.

Helena Vondráčková považuje oba finalisty za kvalitní zpěváky: "Oba jsou zpěváci, kteří skončili ve finále, protože jsou výborní. Martin Chodúr má hlasový fond od Boha. Uvidíme, koho si zvolí lidé," řekla zpěvačka a dodala: "Miroslav Šmajda je větší showman a Chodúr je takový typ jako Tom Jones. Myslím, že mladší generaci více oslovuje Šmajda."

Zpěvačka Bára Basiková považuje za jasného favorita Martina Chodúra, ale váží si i Miroslava Šmajdy: "Od začátku fandím Martinu Chodúrovi, takže mě těší, že došel až do finále. A Miro Šmajda je rovnocenným soupeřem. Je to tak vyrovnané, že vítězství přeji oběma. A jelikož každý reprezentuje svou vlast, už vlastně vítězi jsou."

Hudebník Karel Vágner nemá jednoznačný tip na vítězství, ale podle svých slov má Miroslav Šmajda větší ambice: "Miroslav Šmajda je hvězdnější. Martin Chodúr je Tom Jones a myslím, že někoho kopírovat není dobré." Podle Vágnera se oba nadějní zpěváci projeví především po skončení soutěže, kdy nahrají vlastní píseň: "Nejdůležitější bude okamžik, kdy finalisté budou muset natočit svoji píseň, do které budou muset dát srdce, pak se ukáže," dodal hudební skladatel, producent, textař a baskytarista.

Eva Pilarová pravidelně sleduje soutěž Česko Slovenská SuperStar. Podle jejího názoru mají oba finalisté své nesporné kvality: "SuperStar sleduji velice pečlivě, ale momentálně jsem na rozpacích. Přestože je Martin Chodúr naprosto skvělý zpěvák, hodil by se spíše do 50. a 60. let 20. století. Miro Šmajda nemá takové pěvecké kvality jako Chodúr, vázne intonace a tak dále, ale zase je to obrovský showman a myslím, že lidem dokáže dát více," prohlásila Pilarová, která se neodvážila tipovat vítěze: "Odhadovat vítěze si však netroufám, jednak musím být objektivní a jednak jak hlasující, tak zákulisní machinace jsou nevyzpytatelné, takže těžko říct, jak to dopadne."

Zpěvák Matěj Ruppert v soutěži zpočátku nefandil ani jednomu ze dvou finalistů. "Měl jsem úplně jiné favority, kteří soutěž už dávno opustili. Byl to Jan Bendig, Leona Černá a Adriana Craft. S největší pravděpodobností vyhraje Martin Chodúr," řekl Mediafaxu zpěvák.

Témata: Superstar
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: České celebrity tipují vítěze SuperStar

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Co ze socialismu nám zůstalo v paměti? Tohle lidi bavilo - anotační foto

Co ze socialismu nám zůstalo v paměti? Tohle lidi bavilo

26.03.2017 17:08 MAGAZÍN - To, co mají dnes starší generace v živé paměti, si mnozí mladší ani nedokáží představit.…

Návrat králů elektroniky: Stále stejně ujetí Gorillaz zveřejnili čtveřici nových singlů - anotační foto

Návrat králů elektroniky: Stále stejně ujetí Gorillaz zveřejnili čtveřici…

26.03.2017 13:42 Aktualizováno Essex – Před šestnácti lety dobyla partička čtyř animovaných muzikantů svět kombinací chytlavé…

Divoký rocker ďábelsky zahrál a vyhrál Cenu Thálie - anotační foto

Divoký rocker ďábelsky zahrál a vyhrál Cenu Thálie

26.03.2017 13:31 Praha - V Národním divadle bylo uděleno 15 prestižních divadelních Cen Thálie. Ceny se udělovaly za…

Takhle vypadá Spravedlnost: Seznamte se s Batmanovými kumpány - anotační foto

Takhle vypadá Spravedlnost: Seznamte se s Batmanovými kumpány

26.03.2017 12:09 Hollywood – Komiksová týmovka Liga spravedlnosti je jedním z nejočekávanějších filmů letošního roku…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

reklama

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama