Sázkaři věří ve vítězství Martina Chodúra

Praha - Sázky na vítězství finalisty soutěže Česko Slovenské SuperStar Martina Chodúra se u sázkové kanceláře Tipsport šplhají k jednomu a půl milionu korun. Agenturu Mediafax o tom v pátek informoval Michal Peterka ze společnosti MediaTrust Communications.

Přidejte svůj názor

Martin Chodúr

Martin Chodúr, který začínal finálová kola jako hlavní favorit soutěže s kursem 2,5:1, má nyní u Tipsportu kurs 1,5:1. Nejvyšší sázka na jeho vítězství je v současné chvíli 72 tisíc korun v kursu 1,6:1. Jde také o nejvyšší sólovou sázku týkající se Česko Slovenské SuperStar.

Tip na vítězství Martina Chodúra se dosud objevil na více než 15 tisících tiketech. Poměr sázek mezi finalisty Martinem Chodúrem a Miroslavem Šmajdou je 90 procent ku 10 procentům. Kurs na vítězství Miroslava Šmajdy v průběhu finále strmě padal. Původně byl 10:1 a nyní je 2,3:1, kursový rozdíl mezi ním a Martinem Chodúrem tak není před finále až tolik výrazný.

Český finalista Martin Chodúr a slovenský finalista Miroslav Šmajda se utkají ve finále o vítězství v Česko Sloveské SuperStar v neděli 20. prosince. Finálový večer bude probíhat na Slovensku v bratislavské Incheba Areně od 20 hodin. V přímém přenosu jej budou vysílat televize Nova a Markíza.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama