Helena Vondráčková tradičně vystoupí před Vánocemi v Lucerně

Praha - Zpěvačka Helena Vondráčková připravila pro své příznivce ve Velkém sále pražské Lucerny hned dvě vánoční vystoupení. První koncert proběhne v sobotu od 19 hodin a druhý pak v neděli 20. prosince také od 19 hodin, informovaly o tom oficiální internetové stránky zpěvačky.

Přidejte svůj názor

Helena Vondráčková

Na obou koncertech Helena Vondráčková představí písně z nové desky Zůstáváš tu se mnou, převažovat však budou slavné hity jako Sladké mámení, Dlouhá noc, Dvě malá křídla tu nejsou, Já půjdu dál, a další. Zpěvačku bude doprovázet kapela Charlie Band a jako hosty si na svůj koncert pozvala zpěvačku Šárku Vaňkovou a slovenskou skupinu No Name.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejích sítě Ticketpro za ceny od 290 korun do 5 000 korun. Nejdražší vstupenka za 5 000 korun umožňuje přístup do předních řad, vstup na odpolední zvukovou zkoušku a na následný raut.

Helena Vondráčková svou hudební dráhu zahájila v roce 1964 vítězstvím v soutěži Hledáme nové talenty. Už o rok později se díky písním Červená řeka a Pátá stala držitelkou Zlatého slavíka. V roce 1968 založila společně s Martou Kubišovou a Václavem Neckářem hudební trio Golden Kids. Její tvorbu 80. let nejvíce ovlivnila spolupráce s Jiřím Kornem. Vondráčková se později začala věnovat muzikálům a vytvořila výrazné role v představeních Bídníci, Cats nebo Mona Lisa. V roce 2002 ji Akademie české populární hudby zvolila zpěvačkou roku.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama