Zpěv Ivety Bartošové na novém albu přirovnáván k řevu z Noční můry

Praha - Nedávno server idnes.cz zveřejnil velmi tvrdou a děsivou kritiku nového alba Ivety Bartošové, která jak sama říká, se zde musela vyzpívat z rozvodu s Jiřím Pomejem.

Přidejte svůj názor

Iveta Bartošová

Titul je vánoční, namísto vánoční pohody je ale jeho poslech nervy drásající adrenalinovou jízdou, během níž máte v každé vteřině, kdy se zpívá, o interpretku strach, zda to do další skladby vůbec přežije, uvádí server.

„Album je velmi emocionální, své city jsem vložila nejvíce do skladby Když ticho zpívá,“ říká Bartošová. Kritik dodává, že na ticho se posluchač CD bude doslova těšit. Její hlas je na skladbách přirovnáván děsivému zvuku Freddyho Kruegera z hororové série Noční můra v Elm Street.

Každá skladba je na cédéčku hned dvakrát, jednou se zpěvem a podruhé jako instrumentální verze. Navíc cédéčko se neprodává v běžné prodejní síti, ale u takovéto zpěvačky netradičně, po trafikách.

Nebudeme Ivetě Bartošové už více nakládat, stačí, že tento příběh obíhá všechny trafiky v novinách, na internetu, rádiích a televizích. Je jasné, že na její produkci má vliv její současný problémový soukromý život a je otázka, zda má kolem sebe ten správný tým lidí, kteří by přece jen měli mít tu schopnost navést umělce správným směrem. Tady jejich přítomnost znatelně chybí.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia byl přizván k nejočekávanější…

14.12.2017 17:20 Praha - Emmanuel Villaume, šéfdirigent PKF - Prague Philharmonia, byl angažován, aby nastudoval…

Olympic slavil 55 let. Koncert v O2 areně odstartoval velkým hitem

10.12.2017 08:30 Praha - Skupina Olympic v čele s kytaristou a zpěvákem Petrem Jandou si připomněla 55 let své…

Kolaps na pódiu. Zpěvák Chris Rea se zhroutil během koncertu

10.12.2017 08:12 Londýn - Chris Rea (66) se v sobotu večer zhroutil během koncertu v Oxfordu. Britský kytarista a…

Francie se bombasticky loučila s Johnnym Hallydayem. Macron nesměl řečnit…

09.12.2017 16:40 Aktualizováno Paříž - Se zesnulým francouzským rockerem a hercem Johnnym Hallydayem se dnes přišly rozloučit…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama