Halina Pawlowská pokřtila novou knihu Tři metry vášně

Praha - Halina Pawlowská je úspěšná česká spisovatelka, scénáristka, moderátorka a nově také zakladatelka módní značky. Na křtu své poslední knížky s názvem Tři metry vášně představila kromě ní také kolekci šatů, které jsou společným dílem s její dcerou Natálií.

Přidejte svůj názor

Křest nové knihy Haliny Pawlovské Tři metry vášně

Kniha Tři metry vášně je o zápalu líbit se mužům natolik, aby podlehli své touze. Jedině tací muži jsou totiž vhodní a dá se s nimi počítat do života.

"Přišla jsem na to jako blesk z čistého nebe. Abych byla šťastná, potřebuju, aby mne někdo miloval, abych milovala já jeho a aby mi to slušelo! A když jsem si své touhy takhle zformulovala, bylo mi jasné, co musím udělat! A o tom je můj příběh" popsala Halina Pawlowská svou zbrusu novou knihu.

"Dalo by se to shrnout do jedné věty: Budu vám vyprávět, jak jsem konečně našla ten ideální model! Jednou mi jeden muž řekl, že jsem ho fascinovala, když jsem si ve Filmovém klubu čechrala sukni. Pamatuju si, že mi to řekl na ulici hned vedle Národního divadla a jak jsem měla šílenou touhu zavřít oči, zvrátit hlavu až ke koním, které se tam vzpínají na střeše, a zařvat silně, aby to slyšely všechny ženy na celém světě: „Tak se mi to povedlo!" dodala.

Na křest dorazil i spisovatel a publicista Michal Viewegh. "S Halinou jsme dlouholetí kamarádi a velice si rozumíme, dokonce jsme spolu kdysi pracovali na jedné knížce, byl to román na pokračování. Ona je výbornou vypravěčkou, což je jeden z nejdůležitějších předpokladů být dobrým autorem," uvedl.

Halina ale není jen spisovatelkou, je také nově zakladatelkou módní značky. Na křtu představila kolekci krásných šatů a pochlubila se, že s dcerou Natálií zavedly značku „HalinaNatálie".

Modely se krásně vejdou do malého pytlíčku a jsou určené pro ženy a dívky všech tvarů. "Naše šaty se dají jen vyprat, pověsit, za chvilku jsou suché a nerozpadnou se za jednu sezonu. Má dcera již provozovala butik a já s módou a modely pro ženy, které mají obliny, s kterými dnešní návrháři vůbec nepočítají, koketuji už velice dlouho," prozradila spisovatelka a dodala jako vždy vtipnou a rýmovanou glosu: "Svoje kypré obliny zahal v šatech Haliny!"

Jako modelka se představila Halina a její kamarádky především z řad hereček a zpěvaček. Potlesk tak sklidily Jitka Asterová, Petra Černocká, Hana Gregorová, Markéta Hrubešová, Heidi Janků, Světlana Nálepková, Pavla Tomicová, Simona Vrbická, Jitka Zelenková. "Konečně jsme s dcerou udělaly, co jsme měly v plánu už dlouho, jsem velice spokojená," dodala Halina.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Tajemství Draculy odhaleno: Proč se stal z rumunského Vlada slavný upír?

16.05.2018 21:48 Spory o významu postavy Draculy se dodnes vedou nejen v Rumunsku a původním Sedmihradsku …

Zemřel spisovatel Tom Wolfe, proslavil se knihou Ohňostroj marnosti

15.05.2018 18:07 Washington - V pondělí ve věku 88 let zemřel americký žurnalista, satirik a spisovatel Tom Wolfe.…

Pulitzerovy ceny jsou bez šéfa, Díaz byl obviněn ze sexuálního obtěžování

11.05.2018 19:25 New York - Šéf Pulitzerových cen, devětačtyřicetiletý spisovatel Junot Díaz, se po obviněních ze…

Svět knihy 2018: Největší česká knižní událost roku se letos zaměří na…

08.05.2018 10:47 Praha – Tento rok si organizátoři vzali za cíl vyvrátit stereotyp, že komiksy nejsou umění. Proto…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama