Jaro přiveze do Brna chlapce z Chippendales

Brno - Rozloučení se svobodou, nebo jen narozeninová párty, návštěvnice si mohou být jisté, že jedna věc se nemění - Chippendales jsou stále plní energie, nápadů, humoru, prostě takoví, jaké je každý rok očekáváme.

Přidejte svůj názor

Chippendales

„Nejpronásledovanějšími muži v Las Vegas!" jak je nazval časopis The Insider. Chippendales zachovávají dokonalou rovnováhu mezi nespoutaným sex-appealem a vkusným škádlením. Vysoce energická show s dokonalou choreografií ukáže publiku jedny nejpřitažlivějších mužů světa. Chippendales umí se ženami flirtovat, ale také dokáží něžné pohlaví pobavit. Skupina začala ženy rozpalovat na večírcích v Los Angeles již v roce 1979 jako vůbec první výhradně mužský taneční soubor. Zanedlouho se stali fenoménem, otevřeli klub v New Yorku a začali dělat vlastní představení, které představili už téměř po celém světě.

Jeden ze šéfů projektu Chippendales Kevin Denberg říká: "Když se ženy loučí se svobodou a rozjíždějí své mejdany na představení Chippendales, chceme, aby se cítily, jako by vstupovaly do říše nespoutané fantazie." Toto turné slibuje produkci, která promění i ty nejdivočejší sny ve skutečnost a ženy zažijí zcela nový druh zábavy, takové, u které se budou červenat. V posledních 35 letech pánové z Chippendales vystoupili už pro 100 milionů žen ve více než stovce zemí. Urazili více než 6,7 milionu mil a strhali ze sebe neuvěřitelných 1,2 milionu košil. Stejně jako motýlky, kterých použili okolo 56 000 kusů.

Na letošní rok si soubor připravil turné s názvem Break the Rules, které v dubnu představí i v České Republice, přesněji v Brně. 11.4. 2016 v Bobycentru české fanynky zažijí párty, která jim pořádně zamotá hlavu.

Vstupenky nalezneta v síti TICKETPRO.cz. K dispozici je i limitovaný počet VIP vstupenek, které obsahují sklenku sektu, setkání se členy souboru a možnost společné fotografie.

Témata: Chippendales
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama