Šangri-la chystá den pro děti

Olomouc - Unikátní výstava Šangri-la, která mapuje putování po asijských zemích, potěší již dnes 27. listopadu zejména malé návštěvníky. Od 16:00 hodin je v prostorách výstavy připraven speciální program pro děti.

Přidejte svůj názor

Děti čeká zábava i poznávání

Akce s názvem Den pro princezny a prince se uskuteční v duchu Indie, jako jedné ze zemí, kterým je výstava věnována. Pro děti je připraven pestrý program v podobě facepaintingu, různých soutěží a k vidění bude také indická tanečnice. Organizátoři však slibují i další překvapení.

Speciální program pro děti bude v prostorách výstavy Šangri-la na Sokolské ulici č. 15 připraven již ve středu 27. listopadu 2013 od 16:00 do 18:00 hodin.

Věhlasná putovní výstava Šangri-la nabízí návštěvníkům magické putování po Nepálu, Tibetu, Bhútánu a Indii, v rámci kterého mohou navštívit například buddhistický chrám, tropický les i nedostupné vrcholky Himalájí. Expozice je doplněna autentickými předměty ze zmíněných zemí, jako jsou pestrobarevné fotografie, zvířata působící jako živá, nebo nábytek a šatstvo. Zájemci tuto unikátní expozici mohou vidět v Olomouci ještě do března příštího roku každý den kromě pondělí, a to od 11:00 do 18:00 hodin. Více informací o výstavě je možné nalézt na webových stránkách www.sangri-la.cz.

Témata: Indie
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Skandál v showbyznysu. Rozzlobení umělci vracejí německé ceny Echo

17.04.2018 17:13 Aktualizováno Berlín - Rusko-německý pianista Igor Levit, německý hudebník a grafik Klaus Voormann nebo berlínské…

Obří modrý penis pobouřil Stockholm, kontroverzní dílo musí pryč

16.04.2018 08:00 Stockholm - Na fasádě jedné budovy ve Stockholmu se objevil vztyčený modrý penis. Dílo švédské…

Nejslavnější ztvárnění fašismu? Obraz vůbec o válce není, tvrdí nově expert

12.04.2018 08:16 Madrid - Španělský profesor José María Juarranz tvrdí, že obraz Guernica od Pabla Picassa, který je…

V Německu vydraží Hitlerův portrét jeho francouzské milenky

06.04.2018 08:43 Norimberk - V Norimberku se bude příští týden dražit malba, na níž nacistický diktátor Adolf Hitler…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama