Daniel Hůlka se v neděli dočká tisící reprízy v roli hraběte Draculy

Zpěvák Daniel Hůlka se v neděli převtělí již po tisící do své úspěšné role Draculy ve stejnojmenném muzikálu, který mohou diváci navštívit od 14 hodin v pražském Divadle Hybernia. Informovala o tom produkční Martina Jandová.

Přidejte svůj názor

Daniel Hůlka

Hůlkovi spolupracovníci, kteří se podílí na realizaci muzikálu Dracula, připravují pro zpěváka speciální překvapení. Důvodem k oslavám je Hůlkovo jubilejní ztvárnění titulní postavy v populárním muzikálu. Své plány však chtějí odtajnit až po závěru představení, tedy zhruba v 16.30.

Daniel Hůlka zazářil v muzikálu Dracula už v jeho premiéře, která se konala v roce 1995. Stál tedy u úplného zrodu tohoto muzikálového fenoménu a svou roli hraběte Draculy si zopakoval také v letošní obnovené premiéře. Hůlka se v roli vampýra alternuje s Josefem Vojtkem a Mariánem Vojtkem.

Režie celého představení se ujal Jozef Bednárik, který Draculu režíroval již v minulosti. Hudební stránku měl na starosti tragicky zesnulý hudební skladatel Karel Svoboda.

V současné době září v titulní roli vedle Daniela Hůlky zpěvačka Monika Absolonová jako Lorraine. V představení mohou dále diváci zhlédnout Josefa Vojtka, Kamilu Nývltovou, Jiřího Langmajera, Leonu Machálkovou, Radku Fišarovou či Šárku Vaňkovou.

Témata: Hůlka, Daniel
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Otáčivé hlediště v Krumlově vyvolává rozbroje. Ze zahrady musí pryč, uvedl…

05.06.2018 18:58 Aktualizováno Český Krumlov - Do jižních Čech se dnes v rámci výjezdu vlády vypravil i ministr kultury v demisi…

Jiřina Bohdalová a Stanislav Zindulka převzali ceny za celoživotní přínos…

01.06.2018 18:49 Praha - Dvě velké české a vlastně i Česko-Slovenské osobnosti herectví - Jiřina Bohdalová a…

RECENZE: HaDivadlo s dramatem Eyolf sází na divákovo okouzlení technikou

31.05.2018 13:56 RECENZE - Divadelní sezóna brněnského HaDivadla se pomalu chýlí ke konci. Jedním z posledních…

Brněnští náckové? Řediteli divadla připomněl incident nástup fašismu,…

27.05.2018 16:08 Aktualizováno Brno - Ředitel Národního divadla Brno Martin Glaser označil sobotní narušení kontroverzní hry Naše…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama