Bojte se nebo těšte se: Gangster Ka je opravdu na dosah! A bude to drsný

Předpremiéra za účasti členů filmového štábu a většiny herců hlavních rolí se odehrála ve smíchovském kině CineStar, po níž následovala v music baru Phenomen slavnostní after party, kde bylo vidět rovněž nemálo známých tváří.

Přidejte svůj názor

Gangster Ka afterparty

Krátce po 21. hodině zazněl v sále č. 11 smíchovského multikomplexu CineStar potlesk. Právě doběhlo předpremiérové promítání dlouho avizovaného a očekáváného filmu Gangster Ka, volně inspirovaného osudy jednoho z nejkontroverznějších Čechů v historii samostatného státu, Radovana Krejčíře.

Několik slov před začátkem řekli přítomným divákům autor námětu Jaroslav Kmenta. režisér Jan Pachl, vyšetřovatel Karel Tichý či producent Adam Dvořák. Přítomna byla i většina herců: Miroslav Etzler, Marian Roden, Vlastina Svátková, Predrag Bjelac, Tomáš Jeřábek, Jaromír Hanzlík, Alexej Pyško, Filip Čapka, Jan Révai. Kvůli divadelním povinnostem chyběl ten nejdůležitější "gangster" Hynek Čermák stejně jako jeho protějšek v roli kriminalisty Hakla Zdeněk Žák.

After party v music baru Phenomen pak umožnila se s většinou výše zmíněných herců, ale i členů štábu setkat. Jaroslav Kmenta přijímal chválu za nevšední téma a neopomněl vyzdvihnout přínos Jana Pachla. Prý mu stačilo popsat nějakou scénu a režisér už věděl, kde by ji mohl natočit. Prostorami se procházel i Jaromír Hanzlík, Marian Roden ochotně popsal, jaké to je být zastřelen, a pár kroků odtud korzoval jeho kat Alexej Pyško. Predrag Bjelac dokonce naznačil něco málo z druhého dílu, jehož premiéra je plánována na 26. listopad tohoto roku, jenž ponese podtitul Afričan.

EuroZprávy.cz jako mediální partner na rozdíl od jiných médií přinesou recenzi tak, jak bylo dohodnuto s produkcí, tedy krátce před samotnou premiérou, která proběhne ve čtvrtek v podvečer.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ve Francii skončili populární "gumáci", svou karikaturu měl i Klaus

23.06.2018 08:41 Paříž - Francouzská televize Canal+ v pátek večer odvysílala poslední díl populárního pořadu Les…

Kit Harington chystá po skončení Her o trůny velké změny. Nebudou se týkat…

20.06.2018 17:11 V úterý 19. května oznámil herec Kit Harington, co plánuje dělat po skončení závěrečné řady Hra o…

Zemřel herec František Švihlík, proslavila ho role v Četnických humoreskách

20.06.2018 16:21 Aktualizováno Brno - Ve věku 76 let po dlouhé nemoci zemřel herec František Švihlík. České televizi to oznámila…

RECENZE: Kokain, brutální vraždy a obří panděro. Hvězdně obsazený Escobar…

20.06.2018 15:06 RECENZE – Forbes ho v roce 1989 označil za 7. nejbohatšího muže planety. Jeho kartel má na svědomí…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama