VIDEO: Nahé dívky před hledáčky objektivů? Kratina se pustil do focení aktů ve filmu Miluji tě modře

Praha - Už v lednu dorazí do kin nová česká romantická komedie Miluji tě modře. Kromě příběhu o zamilovaném malíři, dívce z výlohy, žárlivém vrhači nožů a lásce v modrém se dočkáme také Vladimíra Kratiny tak, jak ho neznáme. V roli fotografa nahých dívek.

Přidejte svůj názor 1 komentář

Vladimír Kratila fotil nahotiny

Vladimír Kratina hraje ve filmu Miluji tě modře nejen otce, ale i renomovaného fotografa. Nefotí však svatby nebo památky, soustředí se výhradně na akty, a proto se často ocitá mezi nahými modelkami.

V době natáčení filmu bylo proto potřeba sehnat hned několik dívek, které by se nestyděly. Všem kralovala úspěšná modelka Jitka Valtová, kterou místo Kratiny nafotila pro film slavná fotografka Alžběta Jungrová.

Nahých dívek se ale objevilo více, ty však pro film doporučil jiný fotograf, který často také fotí akty, Jakub Ludvík. A věřte nebo ne, ve fotoateliéru se objevily i modelky, které se nebojí ani odvážnější snímků.

Miluji tě modře je romantická komedie, která se má od řady jiných odlišovat svou výtvarností. Za námětem stojí Jaroslav Papoušek, autor a režisér filmů o rodině Homolkových a spoluautor komedií Hoří, má panenko a Lásky jedné plavovlásky. Romantickou komedii Jedním slovem tě miluji modře napsal krátce před svou smrtí v polovině 90. let, realizovat už ji však nestačil.

S myšlenkou režírovat tento film si pohrával slavný kameraman Miroslav Ondříček, nesehnal na něj ale finance a scénář dlouho ležel ladem. Pustil se do něj až Miloslav Šmídmajer, producent a režisér filmu, který přizval ke spolupráci spisovatele Pavla Brycze a scénáristku Lucii Bokšteflovou. Sám Papoušek byl malíř a scénář situoval do nejkrásnějších pražských lokalit kolem Pražského hradu, Karlova mostu a dalších. Praha ale nebývá k filmařům tak vstřícná, a proto byla část filmu realizována v Olomouci.

Romantickou komedii Miluji tě modře uvidíte v kinech od 26. 1. 2017.

Vstupte do diskuze (1)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ve Francii skončili populární "gumáci", svou karikaturu měl i Klaus

23.06.2018 08:41 Paříž - Francouzská televize Canal+ v pátek večer odvysílala poslední díl populárního pořadu Les…

Kit Harington chystá po skončení Her o trůny velké změny. Nebudou se týkat…

20.06.2018 17:11 V úterý 19. května oznámil herec Kit Harington, co plánuje dělat po skončení závěrečné řady Hra o…

Zemřel herec František Švihlík, proslavila ho role v Četnických humoreskách

20.06.2018 16:21 Aktualizováno Brno - Ve věku 76 let po dlouhé nemoci zemřel herec František Švihlík. České televizi to oznámila…

RECENZE: Kokain, brutální vraždy a obří panděro. Hvězdně obsazený Escobar…

20.06.2018 15:06 RECENZE – Forbes ho v roce 1989 označil za 7. nejbohatšího muže planety. Jeho kartel má na svědomí…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama