Bývalý prezident USA si našel nové zaměstnaní. Patrně vás hodně překvapí

Kalifornie – americký placený servis online filmů a seriálů Netflex oznámil, že společnost podepsala oficiální spolupráci s bývalým prezidentem USA Barackem Obamou a jeho manželkou Michelle Obamovou. Manžele se stanou producenty a budou natáčet tematické pořady a filmy. Spolupráce je již podepsaná, o samotném natáčení se zatím ještě nemluví.

Přidejte svůj názor

Barack Obama a jeho manželka Michelle

Bývalý americký prezident bude moderovat pořady o tématech, kterými se on sám aktivně zabýval v době svého prezidentského působení. Diváci se mohou těšit na pořady o volebním právu, imigraci, medicíně, vnější politice a změně klimatu. 

Podle Netflixu by jejich vzájemná spolupráce měla mít dlouhodobý charakter. Kromě seriózních pořadů Obama se svojí manželkou plánují natáčet i show o zdravém stravování a dalších volnočasových aktivitách.                          

„Na veřejné správě se mi nejvíce líbilo to, že jsme měli neustále možnost poznávat nové zajímavé lidi z různých sfér života. Sdíleli jsme své vzájemné zkušenosti se širokou veřejností. Proto jsme já a Michelle velmi šťastní, že můžeme spolupracovat s Netflixem. Doufáme, že budeme spolu vychovávat mladou a talentovanou generaci, které budeme pomáhat šířit své inspirující příběhy po celém světě,“ řekl Barack Obama. 

Společnost Netflix se aktivně věnuje vlastní produkční činnosti a natáčí seriály a filmy pro celý svět. „Barack a Michell Obamovi jsou světově nejrespektovanější veřejné figury. Jsme pyšní na to, že spolu budeme pracovat a vytvářet nové projekty, které následně můžou změnit svět k lepšímu,“ komentoval spolupráci šéf obsahového oddělení Netflixu Ted Sarandos. 

V Česku a na Slovensku je služba Netflix dostupná již od roku 2016, v nabídce je až 3000 filmů jakéhokoliv žánru. Obsah se od původní americké nabídky mírně liší a je orientován na českého či celkově evropského předplatitele. Společnost funguje od roku 1997 a patří do seznamu největších firem poskytujících online placené televizní služby.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Zemřel režisér Petr Weigl, proslavil se adaptací oper

15.07.2018 19:54 Praha - Ve věku 79 let zemřel režisér Petr Weigl, který byl známý filmovými adaptacemi oper a…

George Lucas: Jak nápad natočit Star Wars udělal z podivínského umělce…

15.07.2018 07:24 Asi jen těžko bychom na planetě Zemi hledali známější filmovou sérii než Star Wars. Nejen že se…

Televizní Oscar se blíží. Netflix slaví vítězství nad HBO

13.07.2018 15:19 Los Angeles - Letošním vítězem Emmy podle počtu nominací je seriál Hra o trůny, který získal celkem…

RECENZE: Láska, peníze a islám? Kreslený film o Iránu je jedno velké Tabu

13.07.2018 10:32 RECENZE - Na českých plátnech se objevila filmová novinka od íránského režiséra, který se neodvážil…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama