Multižánrový festival Mezi ploty má plně nabitý program!

Originální festival Mezi ploty, který svým rozsahem, počtem účinkujících a mimořádným žánrovým rozpětím prakticky nemá konkurenci, se letos uskuteční 26. a 27. května. V příjemném prostředí mnohahektarového parku Psychiatrické nemocnice Bohnice vyroste rekordních 16 scén, na kterých si každý najde svého oblíbeného interpreta, kapelu či umělce.

Přidejte svůj názor

festival Mezi ploty

Jak jsme vás již informovali, o víkendu 26. a 27. května se areál Psychiatrické nemocnice Bohnice se stane dějištěm jednoho z nejpopulárnějších hudebních a divadelních přehlídek u nás.Celkem na 16 scénách se představí více jak 120 kapel, několik divadelních souborů. Na svési příjdou i děti. Prostě festival jako každoročně osloví několik žánrových skupin návštěvníků a posluchačů kvalitní muziky.

Určitě hojně navštěvovaná bude bude letos hlavní hudební stage - Central Park, kde vystoupí řada populárních českých i slovenských interpretů.Uveďme jména jako Vojtěch Dyk & B-Side Band, Tomáš Klus, Xindl X, Slza, No Name, Prago Union, Sto zvířat, Mňága a Žďorp, N.O.H.A, Horkýže slíže, Kurtizány z 25. Avenue, PSH, Kašpárek v rohlíku, Lenka Dusilová, Mucha, Poletíme?, Pokáč, Jablkoň, Chantal Poullain a desítky dalších.

Divadelní scénu obohatí ne méně slavná jména jako třeba Divadlo Bolka Polívky, Studio Ypsilon, Spitfire Company, Vosto5, Komediograf, Divadlo Ponec, Buchty a Loutky, Damúza, Divadlo v Dlouhé. Na své si příjdou i fanoušci pořadu Na stojáka.

Za zmínku jistě stojí i Alternativní zóna. Zde nadchnou svou neopakovatelnou interpretací  Michal Pavlíček s Monikou Načevou.j

 Street zóna, jenž hlavně mladé generaci poskytne pestrou směs oblíbené a dynamické moderní hudby. Cocoman, Mydy Rabycad, Megaphone, Krucipüsk… to je jen výběr z jmen, kterými se tato stage může pochlubit.

Plnohodnotnou součástí festivalu Mezi ploty je tzv. Rodinná zóna. Ta se dělí na několik částí a bude plna zábavy pro ty nejmenší. Ať už to bude hudební sekce, kde zahrají kapely Sto zvířat, Poletíme? či Kašpárek v rohlíku, Pískomil, jejichž vtipné texty, nápaditost baví celé rodiny.
Milým překvapením  bude jistě Lucie Černíková z Kouzelné školky. Ale to není zdaleka všechno, umělců bude celá řada.

Na dětské divadelní scéně potěší malé diváky několik divadelních skupin: Buchty a loutky, Studio Damúza, Divadlo Talenti, Divadlo Romaneto, Divadýlko z pytlíčku a celá řada dalších. Čeká je např. procházka starou Prahou, drak, malý Honzík na své cestě, Golem, kouzelné loutky, plno fantazie a krásných pohádkových příběhů.

A kdo miluje tanec, také nepříjde zkrátka. Zástupci taneční školy BDS Academy jsou profesionálové ve svém oboru pouličního tance a mají co předat. Podobně Dětský skate kemp.

Na festivalu Mezi ploty 2018 bude tedy těsno - krásně těsno!

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Eva Pilarová se vážně zranila, v nemocnici ji operují

20.07.2018 15:02 Praha - Zpěvačka Eva Pilarová je v nemocnici. Údajně musela podstoupit naléhavou operaci a její…

Jagger si při koncertu rýpl do polské justice, chtěl to po něm Walesa

09.07.2018 08:13 Varšava - V neděli v polské metropoli koncertovali legendární Rolling Stones a došlo i na politiku.…

Mick Jagger se v Praze naučil lidovku Pec nám spadla + VIDEO

06.07.2018 04:52 Praha - Zpěvák legendární skupiny Rolling Stones Mick Jagger v Praze rozšířil svůj repertoár o…

Na Rock for People přijely tisíce lidí, sužuje je vedro. V noci to…

05.07.2018 18:46 Hradec Králové - Středeční první den hudebního festivalu Rock for People v Hradci Králové…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama