Do rádií míří nový singl Anety Langerové V bezvětří

Praha - Do českých rozhlasových stanic vstupuje aktuálně nový singl zpěvačky Anety Langerové s názvem V bezvětří, který se objeví na jejím chystaném albu.

Přidejte svůj názor

Hudbu k písni V bezvětří napsala sama zpěvačka. Autorem textu je Filip Horáček, který je členem skupiny Prohrála v kartách a spolupracoval například s Annou K. nebo s Lenkou Dusilovou. Langerová v současné době stále pracuje na dokončení plánované třetí studiové desky, jejímž producentem se stane Martin Ledvina. Interpretka ji chce uvést na český hudební trh letos na podzim. Turné určené k propagaci této nahrávky je naplánováno na začátek příštího roku.

V souvislosti s přípravou nového alba chystá Aneta Langerová pro své fanoušky ještě jednu novinku. V tomto týdnu představí na svých oficiálních internetových stránkách vlastní blog, kde bude sdělovat informace o svých koncertech, přípravách alba a dalších soukromých plánech a aktivitách.

Aneta Langerová zahájí ve čtvrtek od 13 hodin provoz kavárny Potmě na Ovocném trhu v Praze. Tato akce navazuje na její spolupráci s nadací Světluška, jejíž je patronkou. Dočasně tak vymění profesi zpěvačky za servírku a bude obsluhovat první návštěvníky. Chybět nebude ani její hudební vystoupení.

"Minulý rok jsem poprvé zpívala a hrála potmě a také se snažila obsloužit všechny návštěvníky, kteří si do kavárny přišli v klidu posedět a zažít něco, co zanechá v člověku silnou vzpomínku na svět bez barev. Hraní a zpívání potmě je pro mě opět výzvou, ale když se zadaří, vyzpívám ze sebe mnohem víc než za světla. Tma má kouzlo fantazie," prohlásila Langerová.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Ringo Starr dnes vystoupí v Praze

19.06.2018 04:36 Praha - Bubeník a bývalý člen The Beatles Ringo Starr dnes vystoupí v pražském Kongresovém centru.…

Ozzy Osbourne rozparádil pražské Letňany, nechyběly hity legendárních…

14.06.2018 08:07 Praha - Na středeční koncert Ozzyho Osbournea do pražských Letňanech dorazilo kolem 35.000 fanoušků…

Rocker Osbourne koncertuje v Praze, předskakovali Johny Depp a Alice Cooper

13.06.2018 20:56 Praha - Hlavní hvězdou dnešního koncertu v pražských Letňanech je Ozzy Osbourne (69), za…

Gott rozvášnil Prahu. Lidé tleskali vestoje ještě dříve, než zazpíval

12.06.2018 23:22 Praha - Karel Gott dnes po čtyřech letech vystoupil na samostatném koncertu v pražské O2 areně.

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama