Apokalips Charity Day opět láká na netradiční taneční zážitky

Olomouc – Již dnes se uskuteční třetí ročník benefičního cvičení s názvem Apokalips Charity Day 2016, který pořádá známá olomoucká taneční akademie Apokalips Pole Dance studio. Návštěvníky bude stejně jako v předešlých ročnících čekat celodenní program ve znamení jedinečného spojení akrobacie a síly na vertikální tyči. Celý výtěžek z akce bude navíc opět věnován na podporu Centra Amelie Olomouc, které pomáhá onkologicky nemocným a jejich blízkým.

Přidejte svůj názor

Plakát k Apokalips Charity Day 2016

Apokalips Pole Dance studio, které vzniklo v roce 2012, se zaměřuje především na výuku pole dance a pole fitness. Pole dance představuje spojení tance, akrobacie a síly na vertikální tyči, které láká čím dál více zájemců. Mezi jednu z oblíbených akcí olomouckého pole dance studia patří i benefiční cvičení, které přibližuje svoji nabídku novým zájemcům a zároveň se snaží podpořit potřebné ve svém okolí. „Z Apokalips Charity Day se nám podařilo vytvořit tradiční pole dance akci, která představuje návštěvníkům vše přes cviky zvyšující flexibilitu až po originální posilovací a taneční lekce. Celý výtěžek jsme se i letos rozhodli věnovat Centru Amelie Olomouc, které jako jediné poskytuje bezplatně psychosociální pomoc onkologicky nemocným a jejich blízkým v našem kraji," upřesňuje majitelka studia Michaela Koudelková.

Celodenní program letošního ročníku Apokalips Charity Day bude nabitý žhavou taneční choreografií i lekcemi pro úplné pole dance začátečníky, které potěší například tanec při energickém Pole Twerku nebo při smyslném Exoticu na podpatcích. Chybět však nebudou ani posilovací a protahovací lekce určené i mužům. Největší novinkou letošního program bude lekce s názvem Ready for Pole určená především těm, kteří váhají, zda mají na cviky na tyči dostatečnou sílu nebo se chtějí po delší pauze k pole dance vrátit.

Na otázku k dalšímu aktuálnímu dění v Apokalips Pole Dance studiu Michaela Koudelková říká: „Čekáme na vyhlášení výsledků semifinálového předkola Mistrovství v Pole art ČR 2016, kde máme zastoupení v kategoriích Amatérů i Profesionálů. Vedle naší lektorky Jany Bednářové, která je úřadující vicemistryní Mistrovství ČR v pole sport v kategorii Profesionálové, se za naše barvy na tyči poprvé objeví i sólista baletu Moravského divadla Olomouc Ivo Jambor. Více informací a kompletní program akce lze nalézt na www.apokalips.cz.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama