Šangri-la chystá den pro děti

Olomouc - Unikátní výstava Šangri-la, která mapuje putování po asijských zemích, potěší již dnes 27. listopadu zejména malé návštěvníky. Od 16:00 hodin je v prostorách výstavy připraven speciální program pro děti.

Přidejte svůj názor

Děti čeká zábava i poznávání

Akce s názvem Den pro princezny a prince se uskuteční v duchu Indie, jako jedné ze zemí, kterým je výstava věnována. Pro děti je připraven pestrý program v podobě facepaintingu, různých soutěží a k vidění bude také indická tanečnice. Organizátoři však slibují i další překvapení.

Speciální program pro děti bude v prostorách výstavy Šangri-la na Sokolské ulici č. 15 připraven již ve středu 27. listopadu 2013 od 16:00 do 18:00 hodin.

Věhlasná putovní výstava Šangri-la nabízí návštěvníkům magické putování po Nepálu, Tibetu, Bhútánu a Indii, v rámci kterého mohou navštívit například buddhistický chrám, tropický les i nedostupné vrcholky Himalájí. Expozice je doplněna autentickými předměty ze zmíněných zemí, jako jsou pestrobarevné fotografie, zvířata působící jako živá, nebo nábytek a šatstvo. Zájemci tuto unikátní expozici mohou vidět v Olomouci ještě do března příštího roku každý den kromě pondělí, a to od 11:00 do 18:00 hodin. Více informací o výstavě je možné nalézt na webových stránkách www.sangri-la.cz.

Témata: Indie
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Picassův syn zkritizoval pařížské muzeum: Často půjčuje díla jeho otce, je…

04.07.2018 09:15 Paříž - Claude Picasso, syn Pabla Picassa, kritizoval pařížské muzeum. Prý riskuje poškození děl…

Festival ohňostrojů Ignis Brunensis 2018 ovládli Francouzi. Kromě hlavní…

14.06.2018 16:19 Aktualizováno Brno - Odborná porota rozhodla 14. června o vítězi jednadvacátého ročníku festivalu Ignis Brunensis…

Pražský orloj vydal tajemství, nevěděli o něm ani odborníci

11.06.2018 14:46 Praha - Restaurátoři orloje na Staroměstské radnici v Praze pátrali po tajné místnosti, o jejíž…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější z Kultury

reklama
reklama